Каталог   /   Мобільні та зв'язок   /   Мобільні аксесуари   /   Тримачі для телефону та авто зарядки   /   WiWU

Тримач / авто зарядка WiWU CH008

Фото - Тримач / авто зарядка WiWU CH008
Фото 9
WiWU CH008
Колір
Призначення
автомобільний
Кріплення тримача
гачок на повітропровід
Кріплення гаджета
затискач
Матеріал корпуса
пластик / + метал /
Офіційний сайт
wiwu.com
Дата додавання на E-Katalog
грудень 2024
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог WiWU 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі WiWU.

Купити WiWU CH008

Усі ціни 8 →

Автотримач Magnetic Gravity WiWU CH008 Black

Pocketstore.uaЗ нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
392 грн.

WIWU CH008 Car Mount Black

Тримач WIWU CH008 Car Mount Black
AKS.uaЗ нами більше 10-ти років
(Київ)
Гарантія: 3 міс.
Поскаржитись
299 грн.

Автотримач WIWU CH008 Mini Car Bracket Black

iCases.uaЗ нами 3 роки
(Київ)
Поскаржитись
399 грн.

Холдер WIWU CH008 Car Mount Black

Маркетплейс: Rozetka.ua  MedicalPost З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
201 грн.

Автотримач розсувний на повітропровід WiWU CH008

Маркетплейс: Rozetka.ua  Комфортні оселі З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
398 грн.
ще 3 пропозиції

Динаміка цін на WiWU CH008