Сковорідка WMF Durado 07.4828.6021 28 см
Фото 5 |
WMF Durado 07.4828.6021 |
|
Нержавіюча сталь Cromargan. Стійкість до температур до 400 °С.
Підходить для всіх типів плит, включаючи індукційні. Рекомендується мити вручну.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог WMF 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі WMF.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити WMF Durado 07.4828.6021 28 см
WMF Сковорода 28 см Durado WMF 07 4828 6021 | 4 950 грн. |
WMF 748286021 Durado 28 см 748286021Durado28см | 4 999 грн. |
Сковорода Durado WMF 28 см (07 4828 6021) | 5 446 грн. |
Модификації WMF Durado 07.4828.6021
Ціни на WMF Durado 07.4828.6021 |
---|---|---|---|---|
WMF Durado 07.4820.6021 20 см | від 2 999 грн. | 2 пропозиції | ||
WMF Durado 07.4824.6021 24 см | від 4 299 грн. | 3 пропозиції | ||
WMF Durado 07.4828.6021 28 см | від 4 950 грн. | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →