Кухарський набір Lessner Loft 10210
Фото 6 |
Lessner Loft 10210 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Lessner 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Lessner.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Lessner Loft 10210
Набір приладдя LESSNER 3шт. 33см(конд.лопатка, кух.лопатка, кух.ложка) 102 | 284 грн. |
Набір кухонного приладдя Lessner Loft 10210 (33см) 3шт | 328 грн. |
Набір кухонного приладдя Lessner Loft 3 шт (10210) | 265 грн. |
Набір кухонного приладдя Lessner Loft 3 предмета довжина 33 см силікон (10 | 354 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →