Вок WMF Profi Resist 17.5653.6411 28 см хром
Фото 6 |
WMF Profi Resist 17.5653.6411 |
|
Антипригарне покриття PermaDur і рельєфна захисна сітка у вигляді сот.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог WMF 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі WMF.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити WMF Profi Resist 17.5653.6411 28 см хром
Сковорода ВОК WMF 28 см 1756536411 (17.5653.6411) | 7 999 грн. |
WMF Сковорода вок 28 см Profi Resist WMF 17 5653 6411 | 9 765 грн. |
WMF 1756536411 28 см 175653641128см | 7 999 грн. |
Сковорода вок Profi Resist WMF 28 см (1756536411) | 10 743 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →