Терморегулятор WOKS M-6.716
WOKS M-6.716 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог WOKS 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі WOKS.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити WOKS M-6.716
Woks M 6.716 програмований термостат для теплої підлоги | 2 581 грн. |
WOKS М-6.716 | 2 581 грн. |
Woks M 6.716 програмований термостат для теплої підлоги | 1 403 грн. |
терморегулятор Woks M-6.716 программируемый | 1 650 грн. |
Програмований терморегулятор Castle M 6.716 55010446 | 1 560 грн. |
Додаткові функції і можливості терморегулятора WOKS M-6.716:
- Клас захисту IP20
РекомендуємоПорівняти в таблиці →