Моторне мастило WOLF Vitaltech 5W-40 PI C3 205 л (8310768)
Товар застарів 56 641 грн. Тип: синтетичне; Призначення: легкові авто; Двигун: бензиновий; дизельний; Об'єм (л): 205; SAE: 5w-40; Відповідність стандартам: ACEA C3; API SN/CF; Допуски Porsche: A40; Допуски BMW, MINI: Longlife-04; Допуски Mercedes-Benz: 226.5/229.31; Допуски Opel, GM: Dexos 2; Допуски Renault: RN 0700/RN 0710 |
WOLF Vitaltech 5W-40 PI C3 205L |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог WOLF 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі WOLF.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації WOLF Vitaltech 5W-40 PI C3
Ціни на WOLF Vitaltech 5W-40 PI C3 |
---|---|---|---|---|
WOLF Vitaltech 5W-40 PI C3 1 л | від 265 грн. | 11 пропозицій | ||
WOLF Vitaltech 5W-40 PI C3 4 л | від 977 грн. | 12 пропозицій | ||
WOLF Vitaltech 5W-40 PI C3 5 л | від 1 250 грн. | 12 пропозицій | ||
WOLF Vitaltech 5W-40 PI C3 20 л | від 4 809 грн. | 12 пропозицій | ||
WOLF Vitaltech 5W-40 PI C3 60 л | від 14 302 грн. | 9 пропозицій |