Моторне мастило WOLF Vitaltech 5W-40 Gas 5 л (8326097)
WOLF Vitaltech 5W-40 Gas 5L 1 л5 л |
|
Повністю синтетична мастильна рідина, розроблена для автомобілів з газобалонними установками та двопаливними системами подачі пального. Втім, ніщо не забороняє використовувати олію і в дизельних двигунах. У «рецептурі» WOLF Vitaltech 5W-40 Gas 5L враховується більш висока температура згоряння зрідженого газу - компоненти олії підібрані таким чином, щоб стійка мастильна плівка зберігалася за найекстремальніших умов.
У продукті використані технології захисту клапанів і нейтралізації кислотних сполук. Штучна основа олії характеризується стійкістю до випаровування (тим самим мінімізується витрата мастильної рідини на чад), містить у складі спеціальні антиоксиданти для зниження утворення нагару та шлакових відкладень. На додачу моторне масло має відмінну низькотемпературну плинність, гарантуючи впевнений холодний запуск силового агрегату в холодну пору року (при негативних температурах зовнішнього повітря). Продукт має допуски від багатьох авторитетних автовиробників з Європи.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог WOLF 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі WOLF.
Купити WOLF Vitaltech 5W-40 Gas 5 л
Усі ціни 10 →Моторное масло Wolf Vitaltech 5W40 Gas 5Lx4 | 1 493 грн. |
Олива моторна синтетична WOLF VitalTech GAS 5W-40, 5л (8326097) 8326097 | 1 386 грн. |
Моторное масло Wolf Vitaltech 5W-40 GAS (5л.) AG-0399387 | 1 536 грн. |
Моторна олива Wolf VITALTECH 5W40 GAS 5л (8326097) 8326097 | 1 418 грн. |
WOLF 8326097 | 1 384 грн. |
Модификації WOLF Vitaltech 5W-40 Gas
Ціни на WOLF Vitaltech 5W-40 Gas |
---|---|---|---|---|
WOLF Vitaltech 5W-40 Gas 1 л | від 282 грн. | 9 пропозицій | ||
WOLF Vitaltech 5W-40 Gas 5 л | від 1 384 грн. | 10 пропозицій |