Моторне мастило WOLF Vitaltech 5W-30 60 л (8312854)
Товар застарів 9 132 грн. Тип: синтетичне; Призначення: легкові авто; Двигун: бензиновий; дизельний; Об'єм (л): 60; SAE: 5w-30; Відповідність стандартам: API SL/CF; ACEA A3/B4; Допуски Audi, VW, Skoda, SEAT: 501.01/502.00/505.00; Допуски BMW, MINI: Longlife-01; Допуски Mercedes-Benz: 229.3; Допуски Opel, GM: GM-LL-B-025 |
WOLF Vitaltech 5W-30 60L |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог WOLF 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі WOLF.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Відеоогляди
Модификації WOLF Vitaltech 5W-30
Ціни на WOLF Vitaltech 5W-30 |
---|---|---|---|---|
WOLF Vitaltech 5W-30 1 л | від 240 грн. | 8 пропозицій | ||
WOLF Vitaltech 5W-30 4 л | від 896 грн. | 15 пропозицій | ||
WOLF Vitaltech 5W-30 5 л | від 1 080 грн. | 11 пропозицій |