Набір ножів Wusthof Gourmet 9675
Wusthof Gourmet 9675 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Wusthof 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Wusthof.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Wusthof Gourmet 9675
Усі ціни 11 →Набір ножів Wusthof 1125060307 Gourmet Zestaw 3 Noży Gotowanie Do Szynki S | 6 560 грн. |
Набір ножів Wuesthof 1125060307 | 6 879 грн. |
Wuesthof 3 пр. 1125060307 3пр.1125060307 | 6 879 грн. |
Wusthof 1125060307 Gourmet Zestaw 3 Noży Gotowanie Do Szynki Smalcu | 6 720 грн. |
Набір з 3 ножів Wuesthof Gourmet 3 предмети Чорний зі сріблястим (11250603 | 6 559 грн. |
ще 6 пропозицій
У набір входить:
- 4045 — ніж для нарізки овочів 12 см
- 4114/16 — ніж для нарізки овочів 16 см
- 4562/20 — ніж кухарський 20 см
РекомендуємоПорівняти в таблиці →