Каталог   /   Мобільні та зв'язок   /   Мобільні аксесуари   /   Зарядки для ґаджетів   /   WUW

Зарядний пристрій WUW C222

Фото - Зарядний пристрій WUW C222
Фото 6
WUW C222
Колір
Тип
мережевий ЗП
Роз'ємів USB-A
2 шт.
Макс. потужність (USB)
12 Вт
Матеріал корпусу
пластик
Габарити
85x43x28 мм
Дата додавання на E-Katalog
червень 2026
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару

Купити WUW C222

Усі ціни 8 →

Сітчасте зарядне пристрій WUW-C222 2.4A Charger USB C + USB C white (C222)

Маркетплейс: Rozetka.ua  SmartTrade З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
53 грн.

Мережевий зарядний пристрій WUW-C222 2.4A Charger 2 USB A white

Маркетплейс: Rozetka.ua  Timeless Touch З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
270 грн.

Мережевий зарядний пристрій WUW-C222 2.4A Charger 2 USB A white (C222)

Маркетплейс: Rozetka.ua  Monopol-Koffer З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
100 грн.

Мережевий зарядний пристрій WUW-C222 2.4A Charger 2 USB A white

Маркетплейс: Rozetka.ua  ЕлітКейс З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
164 грн.

Мережевий зарядний пристрій WUW C222 2.4A 12W, White

Маркетплейс: Rozetka.ua  V S T З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
137 грн.
ще 3 пропозиції