Каталог   /   Мобільні та зв'язок   /   Мобільні аксесуари   /   Зарядки для ґаджетів   /   WUW

Зарядний пристрій WUW T79

Фото - Зарядний пристрій WUW T79
Фото 10
WUW T79
Колір
Тип
мережевий ЗП
Роз'ємів USB-C
1 шт.
Макс. потужність (USB)
20 Вт
Швидка зарядка
Power Delivery 3.0
Кабель в комплекті
USB C - USB C
Довжина кабелю
1 м
Матеріал корпусу
пластик
Дата додавання на E-Katalog
червень 2026
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару

Купити WUW T79

Усі ціни 8 →

Мережевий зарядний пристрій з кабелем WUW-T79L PD 20W USB C charger with type c to lightning cable

Маркетплейс: Rozetka.ua  Timeless Touch З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
342 грн.

Мережевий зарядний пристрій з кабелем WUW-T79L PD 20W USB C charger with type c to type c cable (T79CL)

Маркетплейс: Rozetka.ua  Monopol-Koffer З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
190 грн.

Мережевий зарядний пристрій з кабелем WUW-T79L PD 20W USB C charger with type c to lightning cable (6972573336234)

Маркетплейс: Rozetka.ua  Monopol-Koffer З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись

Мережевий зарядний пристрій WUW T79L PD 20W Білий

Маркетплейс: Rozetka.ua  ФайнийКрос З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
189 грн.

Мережевий зарядний пристрій з кабелем WUW-T79L PD 20W USB C charger with type c to lightning cable (6972573336234)

Маркетплейс: Rozetka.ua  NanoStorage З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
143 грн.
ще 3 пропозиції