Моторне мастило XADO Atomic Oil 15W-40 CI-4 Diesel 4 л (XA 20214)
Очікується у продажу 1 230 грн. Тип: мінеральне; Призначення: легкові та вантажні авто; Двигун: дизельний; Об'єм (л): 4; SAE: 15w-40; Відповідність стандартам: JASO DH-1; ACEA B4/E7; Global DHD-1; Допуски виробників: Caterpillar ECF 1a; Mack EO-M Plus; MAN M3275; MB 228.3; |
XADO Atomic Oil 15W-40 CI-4 Diesel 4L |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог XADO 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі XADO.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації XADO Atomic Oil 15W-40 CI-4 Diesel
Ціни на XADO Atomic Oil 15W-40 CI-4 Diesel |
---|---|---|---|---|
XADO Atomic Oil 15W-40 CI-4 Diesel 1 л | від 278 грн. | 3 пропозиції | ||
XADO Atomic Oil 15W-40 CI-4 Diesel 20 л | від 5 421 грн. | 6 пропозицій | ||
XADO Atomic Oil 15W-40 CI-4 Diesel 60 л | від 15 751 грн. | 5 пропозицій |