Моторне мастило XADO Atomic Oil 5W-40 C3 Red Boost 5 л (XA 26322)
XADO Atomic Oil 5W-40 C3 Red Boost 5L |
|
Висококласний продукт для використання в бензинових та дизельних двигунах легковиків та малотоннажного комерційного транспорту. Олія рекомендована для застосування в моторах із системами прямого впорскування палива та впорскування за допомогою насос-форсунок, турбонагнітачами, багаторівневими каталітичними нейтралізаторами відпрацьованих вихлопних газів, фільтрами сажі. Захист вузлів силового агрегату від зносу забезпечує особливий компонент Revitalizant в синтетичній формулі моторного масла.
А при високих теплових навантаженнях на двигун у роботу вступає особлива присадка Red Boost, яка стабілізує лужне число. Регулярне використання XADO Atomic Oil 5W-40 C3 Red Boost 5L дозволяє скоротити витрати палива, продовжує експлуатаційний ресурс двигуна та підвищує ефективність його роботи. Маслу присвоєно сертифікати відповідності галузевим стандартам API SN/CF та ACEA C3. Що ж до допусків, продукт отримав схвалення від цілого ряду відомих європейських автовиробників.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог XADO 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі XADO.
Купити XADO Atomic Oil 5W-40 C3 Red Boost 5 л
Усі ціни 8 →Моторное масло Xado 5w-40 c3 Red Boost 5 л (xa 26322) | 1 990 грн. |
Моторна олива Xado 5W-40 C3 Red Boost 5 л (XA 26322) XA 26322 | 1 824 грн. |
Xado Моторна олива Xado 5W-40 C3 Red Boost 5 л (XA 26322) XA 26322 | 1 824 грн. |
Моторна олива Xado 5W-40 C3 Red Boost 5 л (XA 26322) | 1 765 грн. |
Моторна олія Xado 5W-40 C3 Red Boost 5 л (XA 26322) | 2 411 грн. |
Модификації XADO Atomic Oil 5W-40 C3 Red Boost
Ціни на XADO Atomic Oil 5W-40 C3 Red Boost |
---|---|---|---|---|
XADO Atomic Oil 5W-40 C3 Red Boost 1 л | від 432 грн. | 3 пропозиції | ||
XADO Atomic Oil 5W-40 C3 Red Boost 4 л | від 1 413 грн. | 7 пропозицій | ||
XADO Atomic Oil 5W-40 C3 Red Boost 5 л | від 1 765 грн. | 8 пропозицій | ||
XADO Atomic Oil 5W-40 C3 Red Boost 20 л | від 7 580 грн. | 2 пропозиції |