Моторне мастило XADO Atomic Oil 5W-30 504/507 Red Boost 4 л (ХА 26296)
XADO Atomic Oil 5W-30 504/507 Red Boost 4L 1 л4 л |
|
Високоякісна моторна олія від XADO для застосування в бензинових, дизельних та газових силових агрегатах легковиків або малотоннажного комерційного транспорту. Коронною рисою мастильного матеріалу можна назвати технологію стабілізації лужного числа Red Boost. Вона використовує активний агент з контролю окислення масла - при високих теплових навантаженнях зі складу продукту вивільняється активний луг, підтримуючи тим самим оптимальний рівень лужних властивостей.
Як результат, ефективно запобігає відкладенню на внутрішніх вузлах мотора лаку та нагару. XADO Atomic Oil 5W-30 504/507 Red Boost 4L може похвалитися високими диспергувальними та миючими якостями, відмінним захистом від зносу, корозії та спінювання (завдяки ревіталізанту у формулі продукту). Олію допускається застосовувати в моторах з фільтрами сажі і багатоступінчастими каталітичними нейтралізаторами відпрацьованих вихлопних газів - зниження утворення продуктів згоряння відбувається за рахунок низького рівня сульфатної зольності Mid SAPS. Мастильний матеріал вписується в концепцію збільшених інтервалів заміни моторного масла. Щодо допусків, продукт отримав апробацію від ряду провідних європейських автовиробників (VAG, Mercedes-Benz, BMW тощо).
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог XADO 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі XADO.
Купити XADO Atomic Oil 5W-30 504/507 Red Boost 4 л
Усі ціни 9 →Моторное масло Xado 5w-30 504/507 Red Boost, 4 л (ха 26296) | 1 718 грн. |
Моторна олива Xado 5W-30 504/507 Red Boost, 4 л (ХА 26296) ХА 26296 | 1 586 грн. |
Xado Моторна олива Xado 5W-30 504/507 Red Boost, 4 л (ХА 26296) ХА 26296 | 1 586 грн. |
Моторна олива Xado 5W-30 504/507 Red Boost, 4 л (ХА 26296) | 1 584 грн. |
Моторна олія Xado 5W-30 504/507 Red Boost, 4 л (ХА 26296) | 1 858 грн. |
Модификації XADO Atomic Oil 5W-30 504/507 Red Boost
Ціни на XADO Atomic Oil 5W-30 504/507 Red Boost |
---|---|---|---|---|
XADO Atomic Oil 5W-30 504/507 Red Boost 1 л | від 378 грн. | 6 пропозицій | ||
XADO Atomic Oil 5W-30 504/507 Red Boost 4 л | від 1 584 грн. | 9 пропозицій |