Моторне мастило XADO Atomic Oil 10W-40 SL/CI-4 Max Drive 4 л (ХА 20209)
від 1 260 грн. Купити! Олива моторна XADO 10W-40 SL/CI-4 Max Drive Atomic Oil 4лМаркетплейс: Rozetka.ua bestxoilЗ нами 5 років (Київ) Поскаржитись |
XADO Atomic Oil 10W-40 SL/CI-4 Max Drive 4L |
|
Універсальне автомасло, що застосовується у великому переліку двигунів внутрішнього згоряння легковиків, вантажних автомобілів та автобусів незалежно від типу палива, що використовується. Продукт виконаний за технологією гідрокрекінкового синтезу з високими та стабільними експлуатаційними властивостями. Запатентована формула атомарного ревіталізанта підтримує на належному рівні потужність силового агрегату та забезпечує його надійну роботу.
Пакет присадок для чищення в складі масла гарантує чистоту внутрішніх деталей двигуна. XADO Atomic Oil 10W-40 SL/CI-4 Max Drive 4L дозволяється використовувати як у нових моторах, так і в двигунах з великим пробігом, причому на цілорічній основі. За рахунок зменшення втрат на тертя олія забезпечує економію витрати палива. База продукту виготовлена з високоякісної нафти родовищ Північного моря. Моторне масло має безліч допусків під найрізноманітніші марки легкових автомобілів, вантажівок та автобусів. На полицях автомагазинів воно представлене у металевій каністрі об'ємом 4 л.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог XADO 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі XADO.
Модификації XADO Atomic Oil 10W-40 SL/CI-4 Max Drive
Ціни на XADO Atomic Oil 10W-40 SL/CI-4 Max Drive |
---|---|---|---|---|
XADO Atomic Oil 10W-40 SL/CI-4 Max Drive 1 л | від 380 грн. | 1 пропозиція | ||
XADO Atomic Oil 10W-40 SL/CI-4 Max Drive 4 л | від 1 260 грн. | 1 пропозиція | ||
XADO Atomic Oil 10W-40 SL/CI-4 Max Drive 5 л | від 1 580 грн. | 1 пропозиція |