Моторне мастило XADO Atomic Oil 5W-30 SP Red Boost 4 л (ХА 26285)
XADO Atomic Oil 5W-30 SP Red Boost 4L 1 л4 л |
|
Продукт високої якості із розряду синтетичних моторних масел класу в'язкості SAE 5W-30. Це легколетюче мастило для бензинових та дизельних двигунів з багатоступінчастими каталітичними нейтралізаторами відпрацьованих вихлопів та сажовими фільтрами відповідно. Олія має паливо- та ресурсозберігаючу дію, запобігає утворенню відкладень у циліндро-поршневій групі та турбокомпресорі, пом'якшує наслідки низькошвидкісного самозаймання паливоповітряної суміші.
У формулу продукту включений спеціальний ревіталізант, який забезпечує додатковий захист вузлів двигуна від зносу і навіть допомагає поліпшити працездатність пошкоджених деталей. Також у складі олії містяться фірмові присадки Red Boost – вони стабілізують лужне число при високих теплових навантаженнях на силовий агрегат. XADO Atomic Oil 5W-30 SP Red Boost 4L оптимально підходить для моторів, що працюють на зрідженому газі (LNG і LPG), біоетанолі, також мастило допускається застосовувати в гібридних силових установках. Використовувати технічну мастильну рідину можна в «гібридах» Toyota, Honda, Lexus та в моторах, для яких вказані допуски GM dexos1, Chrysler MS 6395, Ford WSS-M2C946-A.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог XADO 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі XADO.
Купити XADO Atomic Oil 5W-30 SP Red Boost 4 л
Усі ціни 7 →Моторное масло Xado 5w-30 sp Red Boost 4 л (ха 26285) | 1 583 грн. |
Моторна олива Xado 5W-30 SP Red Boost 4 л (ХА 26285) ХА 26285 | 1 467 грн. |
Xado Моторна олива Xado 5W-30 SP Red Boost 4 л (ХА 26285) ХА 26285 | 1 467 грн. |
Моторна олива Xado 5W-30 SP Red Boost 4 л (ХА 26285) | 1 456 грн. |
Моторна олія Xado 5W-30 SP Red Boost 4 л (ХА 26285) | 1 907 грн. |
Моторна олива XADO Atomic Oil 5W-30 SP RED BOOST синтетична 4 л ХА 26285 | 1 818 грн. |
Моторна олива XADO Atomic Oil 5W-30 SP Red Boost 4 л ХА 26285 | 1 570 грн. |
Модификації XADO Atomic Oil 5W-30 SP Red Boost
Ціни на XADO Atomic Oil 5W-30 SP Red Boost |
---|---|---|---|---|
XADO Atomic Oil 5W-30 SP Red Boost 1 л | від 423 грн. | 4 пропозиції | ||
XADO Atomic Oil 5W-30 SP Red Boost 4 л | від 1 456 грн. | 7 пропозицій |