Моторне мастило XADO Atomic Oil 15W-40 SL/CI-4 4 л
Очікується у продажу 1 473 грн. Тип: мінеральне; Призначення: легкові та вантажні авто; Двигун: бензиновий; дизельний; Об'єм (л): 4; SAE: 15w-40; Відповідність стандартам: ACEA A3/B3/B4/E3/E5; Global DHD-1; API SL/CI-4/CH-4/CG-4/CF-4/CF; Допуски Audi, VW, Skoda, SEAT: 501.01/505.00; Допуски Mercedes-Benz: 228.3/229.1 |
XADO Atomic Oil 15W-40 SL/CI-4 4L |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог XADO 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі XADO.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації XADO Atomic Oil 15W-40 SL/CI-4
Ціни на XADO Atomic Oil 15W-40 SL/CI-4 |
---|---|---|---|---|
XADO Atomic Oil 15W-40 SL/CI-4 1 л | від 351 грн. | 3 пропозиції | ||
XADO Atomic Oil 15W-40 SL/CI-4 4 л | від 1 473 грн. | 3 пропозиції | ||
XADO Atomic Oil 15W-40 SL/CI-4 20 л | від 5 937 грн. | 2 пропозиції | ||
XADO Atomic Oil 15W-40 SL/CI-4 60 л | від 14 710 грн. | 6 пропозицій |