Проєктор XGIMI Halo Plus (WM03A)
Відео 13Фото 6 |
Примітна модель портативного смарт-проєктора з комбінованим живленням: штатний пристрій забезпечується енергією від звичайної побутової розетки, а в автономному режимі за роботу відповідає вбудована акумуляторна батарея ємністю 12000 мАч. На повному заряді акумулятора забезпечується до 2 годин показу фільмів або трансляції ігрового зображення. Працює XGIMI Halo Plus під керуванням смарт-системи Android TV із помічником Google Assistant.
Усередині моделі встановлена DLP-матриця з реальною роздільною здатністю Full HD. Втім, проєктор спокійно "перетравлює" відео в 4К-форматі, причому за допомогою HDR10+. Картинку модель проєктує на полотна розміром до 200 дюймів по діагоналі. Для налаштування трансляцій передбачаються автоматичні системи фокусування, зсуву картинки (для обходу перешкод), редагування трапецієподібних спотворень у горизонтальній та вертикальній площинах.
У запасі проєктора знаходиться до 900 ANSI-люмен яскравості. Зазначимо, що в автономному режимі яскравість LED-джерела світла просідає приблизно до 700 ANSI-люмен. Пристрій забезпечили стереодинаміками Harman Kardon сумарною потужністю 10 Вт, бездротовим модулем Wi-Fi 5 і «підвезли» йому низьку затримку в ігровому режимі (26.5 с). Зручність перенесення проєктора забезпечується завдяки легкій конструкції – 1.6 кг.
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити XGIMI Halo Plus
Усі ціни 23 →Кишеньковий проектор XGiMi Halo Plus (WM03A) | 33 150 грн. |
Кишеньковий проектор XGiMi Halo Plus (WM03A) | 35 700 грн. |
Мультимедійний проектор Xiaomi XGiMi Halo Plus (WM03A) | 35 129 грн. |
XGIMI Halo Plus (WM03A) офіційна гарантія UA, the best цена-качество | 35 299 грн. |
XGiMi Halo Plus (WM03A) | 34 700 грн. |