Набір ножів Xiaomi Huo Hou Nano Knife Set (HU0014)
Xiaomi Huo Hou Nano Knife Set |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Xiaomi 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Xiaomi.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Xiaomi Huo Hou Nano Knife Set
Набір ножів Xiaomi Huo Hou Martial Steel Knife | 2 179 грн. |
Набор ножей HuoHou стальные с подставкой, 5шт (HU0014) | 2 499 грн. |
Xiaomi Набір ножів з 6 предметів Huo Hou Nano Knife 5 pcs (HU0014) 207893 | 2 199 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →