Зарядний пристрій Xiaomi Mi Wireless Car Charger 20W
Відео 12Фото 11 |
Xiaomi Mi Wireless Car Charger 20W |
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Xiaomi 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Xiaomi.
Купити Xiaomi Mi Wireless Car Charger 20W
Усі ціни 24 →Тримач і док-станція Xiaomi Mi Car and Desk Holder Wireless Charger Automa | 1 561 грн. |
Держатель и док-станция Xiaomi Mi Car and Desk Holder Wireless Charger Aut | 1 541 грн. |
Автотримач Xiaomi 50W Wireless Car Charger (BHR6748GL) чорний | 3 499 грн. |
Зарядное устройство Xiaomi Mi Qi Car Wireless Charger 20w Black (565453) | 1 904 грн. |
Автодержатель с БЗУ Xiaomi Mi Qi Wireless Car Charger QC3.0 Automatic Moun | 1 807 грн. |
Практична зарядна станція Xiaomi Mi Wireless Car Charger 20W кріпиться на приладовій панелі автомобіля двома способами: за ґрати повітрозабірника (менш надійний варіант через досить солідну вагу аксесуара) або на комплектну підставку з клейкою основою (раз і надовго).
Швидка зарядка
Лицьова поверхня зарядки виготовлена з 2.5 D-скла. При підключенні аксесуара до бортової автомобільної мережі на ній з'являється синє коло, яке інформує про готовність зарядної станції до роботи. Пристрій забезпечує потужність бездротової зарядки 20 Вт, що дозволяє заряджати сумісні смартфони вдвічі швидше звичайного (в середньому такі зарядки видають потужність 10 Вт).
Датчики наближення
Цікавим чином в моделі реалізована фіксація телефону — спеціальні ІЧ-датчики реагують на наближення гаджета, після чого зарядна станція автоматично розсовує і зсуває стулки, надійно фіксуючи смартфон. Витягується телефон шляхом натискання сенсорної кнопки на лівому торці утримувача.
Багатоступеневий захист
Девайс оснащується багатоступеневим захистом від перенапруги та короткого замикання, вбудованим вентилятором системи охолодження з двома швидкостями обертання лопатей, а також вміє розпізнавати сторонні предмети в робочій зоні. На додачу до аксесуара йдуть шнур живлення та автомобільний адаптер в прикурювач з двома USB-портами. Роз'єм для швидкої 20-ватної зарядки в адаптері пофарбований червоним кольором. Xiaomi Mi Wireless Car Charger 20W — топ за свої гроші.