Рюкзак XLC BA-W23 22 л
XLC BA-W23 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог XLC 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі XLC.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити XLC BA-W23 22 л
Усі ціни 6 →Рюкзак Xlc BA-W23, черно-серый, 22л, 80x40x30 | 1 459 грн. |
Рюкзак Xlc BA-W23, чорно-сірий, 22л, 80x40x30 | 1 456 грн. |
XLC Рюкзак XLC BA-W23, 22 л Черно-серый 2501707000 | 1 459 грн. |
Рюкзак XLC BA-W23, чорно-сірий, 22л, 80x40x30 | 1 459 грн. |
Рюкзак XLC BA-W23, черно-серый, 22л, 80x40x30 2501707000 | 2 431 грн. |
Рюкзак XLC BA-W23, чорно-сірий, 22л, 80x40x30 | 1 605 грн. |
Додаткові функції і можливості рюкзака XLC BA-W23:
- Водонепроникний
РекомендуємоПорівняти в таблиці →