Велосумка XLC Fidlock M 1.5 л (2502404106)
Фото 7 |
XLC Fidlock M |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог XLC 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі XLC.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити XLC Fidlock M 1.5 л
Велосумка Fidlock XLC, M (2502404106) | 2 804 грн. |
XLC Сумка XLC Fidlock, M чёрная 2502404106 | 2 804 грн. |
Модификації XLC Fidlock M
Ціни на XLC Fidlock M |
---|---|---|---|---|
XLC Fidlock S 1.2 л | від 2 714 грн. | 3 пропозиції | ||
XLC Fidlock M 1.5 л | від 2 804 грн. | 3 пропозиції | ||
XLC Fidlock L 1.7 л | від 2 895 грн. | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →