Каталог   /   Авто та мото   /   Автозвук і електроніка   /   FM-трансмітери   /   XO

FM-трансмітер XO BCC05

Фото - FM-трансмітер XO BCC05
XO BCC05
Основне
ТипFM-трансмітер
Діапазон частот87.5 – 108 МГц
Функції та можливості
Дисплей
Bluetooth
Гучний зв'язок
Інтерфейси
USB-вхід
Макс. об'єм карти пам'яті / флешки32 ГБ
Інше
Порт для зарядкиUSB-A
Швидка зарядкаQuick Charge 3.0
Робота в мережі 24В
Дата додавання на E-Katalogлистопад 2024
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог XO 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі XO.

Купити XO BCC05

Усі ціни 7 →

Автомобільний FM блютуз модулятор XO BCC05 трансмітер для автомагнітоли в машину

Маркетплейс: MAUDAU  Gou З нами 2 роки
(Київ)
Поскаржитись
640 грн.

FM Модулятор (Автомобільний зарядний пристрій) XO BCC05 2USB 3.1A Чорний

Маркетплейс: Rozetka.ua  Aleksa Aks З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
455 грн.

Автомобільний FM модулятор трансмітер XO BCC05 18W QC3.0 2 USB чорний

Маркетплейс: MAUDAU  Gou З нами 2 роки
(Київ)
Поскаржитись
620 грн.

FM-трансмітер XO BCC05 Black

Маркетплейс: Rozetka.ua  MedicalPost З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
341 грн.

Автомобільний FM блютуз модулятор XO BCC05 для автомагнітоли в машину трансмітер ФМ для автомобіля

Маркетплейс: Rozetka.ua  YOT З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
673 грн.

Автомобільний FM модулятор трансмітер XO BCC05 зарядний пристрій 18W QC3.0 2 USB Чорний

Маркетплейс: Rozetka.ua  YOT З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись

FM-трансмітер (модулятор) XO (BCC05) Bluetooth+TF card+2USB/3A чорний

Маркетплейс: Rozetka.ua  Бомбові гаджети З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
559 грн.

Динаміка цін на XO BCC05