Каталог   /   Мобільні та зв'язок   /   Мобільні аксесуари   /   Тримачі для телефону та авто зарядки   /   XO

Тримач / авто зарядка XO C55A

Фото - Тримач / авто зарядка XO C55A
XO C55A
Колір
Призначення
автомобільний
Кріплення тримача
клейка поверхня
Кріплення гаджета
магніт (MagSafe)
Матеріал корпуса
метал
Дата додавання на E-Katalog
лютий 2023
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог XO 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі XO.

Купити XO C55A

Усі ціни 7 →

XO C55A Black

Тримач магнітний XO C55A Black
AKS.uaЗ нами більше 10-ти років
(Київ)
Гарантія: 12 міс.
Поскаржитись
179 грн.

Автотримач XO C55A Metal air outlet holder Silver

КібернетикиЗ нами 4 роки
(Київ)
Поскаржитись
199 грн.

Тримач XO C55A Silver

Маркетплейс: MAUDAU  Gadget mall З нами 2 роки
(Київ)
Поскаржитись
189 грн.

Тримач XO C55A для автомобіля Клейка основа антиковзання чорний

Маркетплейс: Rozetka.ua  Sattil З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
212 грн.

Автотримач XO C55A/C96A Magnetic suction mount holder Black

КібернетикиЗ нами 4 роки
(Київ)
Поскаржитись

Холдер XO C55A car holder Чорний

Маркетплейс: MAUDAU  А99 З нами 2 роки
(Київ)
Поскаржитись
143 грн.

Холдер XO C55A для смартфонів чорний з надійною фіксацією та керуванням однією рукою

Маркетплейс: Rozetka.ua  Sattil З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
198 грн.

Динаміка цін на XO C55A