Каталог   /   Мобільні та зв'язок   /   Мобільні аксесуари   /   Зарядки для ґаджетів   /   XO

Зарядний пристрій XO CX022

Фото - Зарядний пристрій XO CX022
XO CX022
Колір
Тип
бездротова зарядка
Зон зарядки
1
Бездротова зарядка
Qi2.0
Потужність бездротової зарядки
15 Вт
Функції та можливості
незнімний кабель живлення ЗП
Кабель в комплекті
USB-C (вбудований)
Матеріал корпусу
пластик
Дата додавання на E-Katalog
грудень 2024
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог XO 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі XO.

Купити XO CX022

Усі ціни 17 →

Бездротовий Зарядний пристрій XO CX022 Magnetic 15W 1.2M Колір Чорний

Маркетплейс: Rozetka.ua  Monopol-Koffer З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
416 грн.

Бездротовий Зарядний пристрій XO CX022 Magnetic 15W 1.2M Колір Білий

Маркетплейс: Rozetka.ua  Gresso З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
321 грн.

Бездротовий Зарядний Пристрій XO CX022 Magnetic 15W 1.2M Бiлий

Маркетплейс: Rozetka.ua  Caseteh З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
593 грн.

Бездротова зарядка xo cx022 magnetic 15w 1.2m білий

Маркетплейс: Rozetka.ua  DimLock З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
498 грн.

Бездротовий Зарядний пристрій XO CX022 Magnetic 15W 1.2M Колір Чорний

Маркетплейс: Rozetka.ua  MedicalPost З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
337 грн.
ще 12 пропозицій

Динаміка цін на XO CX022