Навушники
XO EP2
Відео 1Фото 2 |
XO EP2 2021 рікUSB C |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог XO 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі XO.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити XO EP2
XO EP-2 Type- C White | 149 грн. |
Навушники з мікрофоном XO EP2 Type-C білі | 162 грн. |
Навушники XO EP2 з мікрофоном Type-C white | 230 грн. |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →