Навушники
XO EP25
XO EP25 2021 рікUSB C |
|
Як вибрати ігрову гарнітуру для повсякденної гри та домінації в онлайніРозбираємось на відмінності між звичайними та ігровими навушниками, розповідаємо як підійти до вибору гарнітури з розумом
Як постійне використання навушників впливає на слух: міфи і реальністьДійсно постійне використання навушників може негативно впливати на слух?
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог XO 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі XO.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити XO EP25
Усі ціни 7 →Дротові Вакуумні навушники в надійному обплетенні XO EP25 Type-C Чорні | 168 грн. |
Провідні навушники з мікрофоном XO EP25 (Type-C), Black | 164 грн. |
Дротові Вакуумні навушники XO EP25 Type-C Чорні 1.2 м | 163 грн. |
Навушники XO EP25 Type-C Чорний | 90 грн. |
Дротові Вакуумні навушники XO EP25 USB Type-C Чорні | 163 грн. |
Провідні вакуумні навушники в приємному та надійному обплетенні XO EP25 Ty | 163 грн. |
Навушники XO EP25 (Type-C) Black | 225 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →