Кардридер / USB-хаб XO HUB008
Фото 6 |
XO HUB008 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог XO 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі XO.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити XO HUB008
Усі ціни 6 →XO HUB008 7-in-1 silver | 890 грн. |
Концентратор XO HUB008 7 in 1 Black | 838 грн. |
XO HUB008 7in1 Black 17032 | 639 грн. |
USB-хаб XO HUB008 7 in 1 Black | 699 грн. |
Мультипортовий адаптер XO 7 in 1 HUB008 Black | 700 грн. |
USB-хаб XO HUB008 Type-C / USB+HDMI+Type-C+SD+microSD PD 100W 7 in 1 Silve | 699 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →