Каталог   /   Фототехніка   /   Аксесуари для фото   /   Штативи   /   XO

Штатив XO SS09

Фото - Штатив XO SS09
Фото 6
XO SS09
Колір
Тип
штатив
Трансформація в монопод
Розміщення
настільний
За призначенням
для телефонів і екшн-камер
Мінімальна висота
51 см
Максимальна висота
75 см
Пульт ДК
Матеріал корпуса (ніжок)
пластик
Матеріал опор
пластикові
Вага
0.11 кг
Дата додавання на E-Katalog
лютий 2026
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару

Купити XO SS09

Усі ціни 23 →

Штатив селфі-монопод XO SS09 Tripod Bluetooth

Селфі палиця штатив трипод для телефона з пультом 64 см. Bluetooth XO Black (SS09) - — це мультифункціональний, простий у вик... щеористанні пристрій, який допоможе знімати якісний контент на смартфон, спростить його використання для проведення онлайн-стримів або здійснення відеодзвінків. Характеристики: Бездротовий Bluetooth пульт для селфі Кількість секцій: 5 шт. Матеріал: Пластик + Нержавіюча сталь Розмір у розкладеному вигляді: 640 мм. Розмір у складеному вигляді: 186 х 47 х 32 мм. Розмір упаковки: 205 х 65 х 37 мм. Вага: 111 г.
Titan.uaЗ нами більше 10-ти років
(Львів)
Поскаржитись
399 грн.

XO SS09 Multifunctional remote control selfie-stick Black

Монопод-трипод для селфі XO SS09 Multifunctional remote control selfie-stick Black
AKS.uaЗ нами більше 10-ти років
(Київ)
Гарантія: 3 міс.
Поскаржитись
240 грн.

Монопод-тринога XO-SS09, 20-75см, Black, Box

Comtrading.uaЗ нами 6 років
(Київ)
Поскаржитись
532 грн.

Трипод монопод XO SS09 Multifunctional remote control selfie-stick штатив для селфі з пультом чорний (6920680828289)

Маркетплейс: MAUDAU  Skirda З нами 2 роки
(Київ)
Поскаржитись
309 грн.

XO Селфі-палиця XO SS09 Black

MTA.uaЗ нами 8 років
(Київ)
Поскаржитись
320 грн.
ще 18 пропозицій

Динаміка цін на XO SS09