Каталог   /   Комп'ютерна техніка   /   Аксесуари до планшетів   /   Стилуси для ґаджетів   /   XO

Стилус XO ST-03

Фото - Стилус XO ST-03
Фото 7
XO ST-03
Дата додавання на E-Katalog
січень 2024
Сумісний з Apple Ipad.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог XO 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі XO.
Навіщо потрібні стилуси для смартфонів, планшетів та сенсорних ноутбуківЯкі бувають стилуси і як вони зараз використовуються із гаджетами.

Купити XO ST-03

Усі ціни 18 →

Стилус XO ST-03 iPad Magnetic Capacitive White

Точний введення для творчості та роботиСтилус XO ST-03 iPad Magnetic Capacitive White оснащений ультраточним наконечником тов... щещиною всього 1,45 мм з матеріалу POM. Такий наконечник забезпечує високу чутливість і плавність ліній навіть при швидкій роботі — ви зможете малювати, писати нотатки, редагувати фото або створювати ескізи без затримок і спотворень. Особливо це цінують художники, студенти та
Soho.com.uaЗ нами 1 рік
(Київ)
Поскаржитись
429 грн.

XO ST-03 Upgraded iPad Special Anti Miscontact Magnetic Absorbing Capacitor White

Стилус XO ST-03 Upgraded iPad Special Anti Miscontact Magnetic Absorbing Capacitor White
AKS.uaЗ нами більше 10-ти років
(Київ)
Поскаржитись
699 грн.

Силус XO ST-03 Ipad Special Active Magnetic Capacitive Pen білий

Маркетплейс: MAUDAU  А99 З нами 2 роки
(Київ)
Поскаржитись
770 грн.

XO Стилус XO ST-03 iPad Magnetic Capacitive White

MTA.uaЗ нами 8 років
(Київ)
Поскаржитись
499 грн.

XO ST-03 Active Magnetic Capacitive Pen iPad White Стилус ST-03 Active Magnetic Capacitive Pen iPad White

Тип - стилус Форм-фактор - зовнішній Сумісність - універсальний Роз'єми USB Туре-С
Kvshop.com.uaЗ нами 4 роки
(Київ)
Гарантія: 1 міс. від виробника
Поскаржитись
329 грн.
ще 13 пропозицій

Динаміка цін на XO ST-03