USB-хаб XOKO AC-405
Фото 5 |
XOKO AC-405 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог XOKO 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі XOKO.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити XOKO AC-405
Усі ціни 6 →Концентратор XoKo AC-405 Type-C на HDMI+USB 3.0+USB 2.0+Type-C (XK-AC-405) | 603 грн. |
Концентратор XoKo AC-405 Type-C to HDMI+USB 3.0+USB 2.0+Type-C (XK-AC-405) | 599 грн. |
XoKo AC-405 Type-C to HDMI+USB 3.0+USB 2.0+Type-C (XK-AC-405) xk-ac-405 | 599 грн. |
XoKo Концентратор XoKo AC-405 Type-C to HDMI+USB 3.0+USB 2.0+Type-C (XK-AC | 599 грн. |
XOKO AC-405 Type-C до HDMI+USB 3.0+USB 2.0+Type-C USB (XK-AC-405) AC-405Ty | 599 грн. |
USB-хаб XoKo AC-405 Type-C до HDMI+USB 3.0+USB 2.0+Type-C USB (XK-AC-405) | 599 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →