Геймпад XTRIKE ME GP-45
Відео 3Фото 4 |
XTRIKE ME GP-45 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог XTRIKE ME 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі XTRIKE ME.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити XTRIKE ME GP-45
Усі ціни 7 →Геймпад Xtrike GP-45 Wireless Android/PS3/PC Black/Red (GP-45) | 723 грн. |
Xtrike ME GP-45 Wireless Android/PS3/PC Black/Red | 719 грн. |
Геймпад Xtrike ME GP-45 Wireless Android/PS3/PC Black/Red (GP-45) | 713 грн. |
Xtrike ME Геймпад Xtrike ME GP-45 Wireless Android/PS3/PC Black/Red (GP-45 | 713 грн. |
Бездротовий геймпад XTRIKE GP-45 Android/PS3/PC D-input & X-input Black/Re | 713 грн. |
Ігровий контролер джойстик геймпад Xtrike ME GP-45 Wireless | 812 грн. |
Геймпад Xtrike GP-45 Wireless Android/PS3/PC Black/Red (GP-45) | 1 035 грн. |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →