Пістолет для герметика Yato YT-6753
Yato YT-6753 |
|
Подвійний шток.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Yato 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Yato.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Yato YT-6753
Усі ціни 6 →Пистолет для герметика Yato 300мл (YT-6753) | 671 грн. |
Пістолет для герметика YATO напівкорпусний 225 мм 6 / 12 (YT-6753) | 652 грн. |
Пістолет для герметика YATO YT - 6753 | 873 грн. |
Пістолет для герметика Yato 300 мл (YT-6753) | 646 грн. |
Пістолет для герметика Yato YT-6753 напіввідкритий 225 мм | 737 грн. |
Пістолет для герметика YATO YT-6753 225 мм | 671 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →