Каталог   /   Комп'ютерна техніка   /   Маніпулятори   /   Ігрові маніпулятори   /   YAXO

Геймпад YAXO Hornet Fury

Фото - Ігровий маніпулятор YAXO Hornet Fury
Фото 9
YAXO Hornet Fury
Колір
Тип пристрою
геймпад
Сумісність з платформами
ПК (Windows)
Android
iOS
PlayStation 3
PlayStation 4
Підключення
Bluetooth
Радіус дії
10 м
Загальна кількість кнопок
11
Зворотний зв'язок
вібрація
Маніпулятор D-pad
4-позиційний
Стіки
2 шт
обидва знизу
Бампери (шифти)
2
Тригери (курки)
2
Джерело живлення
акумулятор
Час роботи
8 год
Порт на пристрої
microUSB
Вихід на навушники
Динамік
Гіроскоп
Офіційний сайт
yaxo.world
Дата додавання на E-Katalog
грудень 2024
Маркування виробника
YGHFC03BL

YGHFC04OR

YGHFC05YL

Ще
YGHFC06GR

Бездротовий контролер американського бренду YAXO з розкладкою в стилі PlayStation — обидва аналогових стика розташовані симетрично в нижній частині, що звично для користувачів DualShock. Підключається по Bluetooth до PS4, PS3, ПК на Windows 7–11, а також до Android і iOS. На лицьовій стороні — сенсорна панель нестандартної форми, знайома власникам контролерів PlayStation: через неї зручно навігувати по меню або використовувати як додатковий елемент управління в іграх.

Шестиосевий гіроскоп дозволяє керувати персонажем або транспортом нахилами самого контролера — в гоночних і спортивних іграх це додає інтуїтивності, а в шутерах забезпечує точну доведення прицілу. Два незалежних вібромотора передають тактильний зворотний зв'язок, прив'язаний до подій на екрані — від вибухів до вібрації двигуна. Для голосового спілкування в мультиплеєрі геймпад YAXO Hornet Fury оснащений вбудованим динаміком і роз'ємом 3,5 мм для гарнітури, а кнопка Share спрощує запуск трансляцій, запис відео і обмін контентом. Світлодіодне підсвічування реагує на ігрові події, доповнюючи візуальне занурення. Акумулятор ємністю 600 мАг забезпечує близько 8 годин автономної роботи, зарядка — через порт microUSB. Контролер також оснащений вбудованим захистом від короткого замикання та перенапруги. Випускається в кількох яскравих двоколірних варіантах оформлення.

Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог YAXO 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі YAXO.
Як вибрати ігровий геймпадВибір геймпада — це не просто покупка, а інвестиція в комфорт і задоволення від ігор.

Купити YAXO Hornet Fury

Усі ціни 20 →

Геймпад Yaxo Hornet Fury Inferno Orange

Геймпад Yaxo Hornet Fury Inferno Orange — сучасний бездротовий контролер, який забезпечує високий рівень зручності та точност... щеі для геймерів. Підтримує консолі PS4, PS3, ПК, а також мобільні пристрої з системами Android та iOS. Завдяки Bluetooth 4.0 він гарантує швидке та стабільне підключення без затримок. Вбудована батарея на 600 мАг дозволяє грати до 8 годин безперервно. Контролер обладнаний 6-осевим гироскопом для рухової навігації, двома вібромоторами для реалістичних відчуттів та сенсорною панеллю з підсвічуванням, що підсилює ігрові враження. Ергономічний дизайн із яскравим двоколірним корпусом забезпечує комфорт під час тривалих сесій. Вбудований мікрофон і кнопка SHARE полегшують спілкування та обмін ігровими моментами. USB-C порт забезпечує швидке заряджання за 3 години. Висока чутливість сенсорної панелі, підтримка гіроскопа та двох мотори вібрації роблять цей контролер ідеальним для різноманітних ігрових сценаріїв. Надійність, сучасні технології та стильний дизайн роблять Yaxo Hornet Fury Inferno Orange оптимальним вибором для любителів якісного геймінгу.
Redprice.saleЗ нами 6 років
(Львів)
Поскаржитись
1 816 грн.

YAXO Hornet Fury PS4 PS3 ПК ANDROID помаранчевий

Tehnoexpert.com.uaЗ нами 1 рік
(Львів)
Поскаржитись
1 029 грн.

Геймпад Yaxo Hornet Fury Matrix Green

Геймпад Yaxo Hornet Fury Matrix Green — сучасний бездротовий контролер, який поєднує високий рівень функціональності та стиль... щений дизайн. Завдяки підтримці Bluetooth 4.0 і USB-C, він забезпечує стабільне і швидке з’єднання з платформами PS4, PS3, ПК, а також мобільними пристроями на системах Android та iOS. Вбудована акумуляторна батарея ємністю 600 мАг гарантує до 8 годин безперервної гри, а швидке заряджання за 3 години дозволяє швидко повернутися до улюблених ігор. Контролер обладнаний високочутливим 6-осевим гіроскопом та сенсорною панеллю для точного управління рухами і навігації. Дві вібромотори створюють реалістичні тактильні ефекти, що підсилюють ігровий досвід. Ергономічний дизайн із яскравими LED-панелями та зручним розташуванням кнопок забезпечує комфорт навіть при тривалому використанні. Його функціональні можливості доповнюють мікрофон і кнопка SHARE для легкого обміну ігровими матеріалами. Компактний розмір і легка вага (202 г) роблять цей геймпад стильним і зручним аксесуаром. Це універсальний пристрій для широкого спектра ігор, що підвищує рівень комфорту та ігрової точності.
Redprice.saleЗ нами 6 років
(Львів)
Поскаржитись
1 706 грн.

Геймпад Yaxo Hornet Fury Inferno Orange

Tomdom.in.uaЗ нами 6 років
(Львів)
Поскаржитись
1 822 грн.

Геймпад Yaxo Hornet Fury Matrix Green

Tomdom.in.uaЗ нами 6 років
(Львів)
Поскаржитись
1 712 грн.
ще 15 пропозицій

Динаміка цін на YAXO Hornet Fury