Каталог   /   Туризм і риболовля   /   Туризм   /   Термоси   /   Yes

Термос Yes 708801 0.5 л

Фото - Термос Yes 708801 0.5 л
Фото 5
Yes 708801
Колір
Тип
термос
Об'єм
500 мл
Відкривання/подача
закручується (гвинтове)
Матеріал колби
нержавіюча сталь
Матеріал корпуса
нержавіюча сталь
Ручка для перенесення
Офіційний сайт
yes-tm.com
Дата додавання на E-Katalog
травень 2026
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Як вибрати термосТипи, об'єм, матеріали виготовлення та інші критерії вибору термоса

Купити Yes 708801 0.5 л

YES Wednesday 500 мл (708801) Wednesday500мл(708801)

Колір виробника/Чорний з фіолетовим|Максимальний час збереження тепла/До 8 годин.|Матеріал корпусу/Нержавіюча сталь|Габарити... ще(ВхШхГ)/22 х 6,5 см|Тип/Термос|Об'єм/0,5 л|Матеріал колби/Нержавіюча сталь|Країна виробництва/Україна|Гарантійний термін/1 місяць|Бренд/YES|Особливості/Відкривається однією рукою, З ремінцем
COMFY.uaЗ нами більше 10-ти років
(Київ)
Гарантія: від виробника
Поскаржитись
616 грн.

Термос Yes Wednesday 500 мл (708801)

MAUDAUЗ нами 2 роки
(Київ)
Поскаржитись

Термос Yes 350 мл Wednesday (708801)

Маркетплейс: Rozetka.ua  Чарівне царство З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
579 грн.

Термос Yes Wednesday 500 мл (708801)

Маркетплейс: Rozetka.ua  X-ART З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись

Термос Yes Wednesday 500 мл (708801) – стильний дитячий термос для школи

Маркетплейс: Rozetka.ua  ColorfulTots З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
622 грн.