Рюкзак Yes H-15 Bird (552075)
Yes H-15 Bird |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Yes 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Yes.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Yes H-15 Bird
Рюкзак шкільний каркасний YES Н-15 Bird 36*24.5*13.5см(552075) | 1 030 грн. |
Портфель Yes Н-15 Bird (552075) | 1 333 грн. |
Yes Портфель Yes Н-15 Bird (552075) 552075 | 1 103 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →