Охолоджувальна рідина YUKO Antifreeze Super G11 Green 20 л
1 661 грн. Купити! Антифриз зелений 20л g11 -40 °c super Yuko, 4820070245028Маркетплейс: Rozetka.ua Pierre.AutoЗ нами 5 років (Київ) Поскаржитись |
YUKO Antifreeze Super G11 Green 20L |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог YUKO 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі YUKO.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації YUKO Antifreeze Super G11 Green
Ціни на YUKO Antifreeze Super G11 Green |
---|---|---|---|---|
YUKO Antifreeze Super G11 Green 5 л | від 337 грн. | 7 пропозицій | ||
YUKO Antifreeze Super G11 Green 10 л | від 641 грн. | 11 пропозицій | ||
YUKO Antifreeze Super G11 Green 20 л | від 1 661 грн. | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →