Товщиномір ЛФП Yunombo YNB-220
Yunombo YNB-220 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Yunombo 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Yunombo.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Yunombo YNB-220
Товщина yunombo ynb-220 чорний 0-1500 мкм Fe & nfe + Zn світлодіодний ліхт | 5 670 грн. |
Товщономір YUNOMBO YNB-220 black 0-1500 мікрон Fe & NFe + Zn LED вбудовани | 3 795 грн. |
Товщина вбудованого чорного ліхтарика Yunombo YNB-220 | 5 670 грн. |
Цифровий товщиномір цифрової фарби Yunombo YNB-220U Fe & NFe + Zn LED з ул | 4 857 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →