Плита Zanussi ZCK57201BA чорний
Фото 4 |
Zanussi ZCK57201BA чорний |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Zanussi 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Zanussi.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Zanussi ZCK57201BA чорний
Усі ціни 22 →Плита комбінована Zanussi ZCK57201BA | 10 512 грн. |
Газова плита Zanussi ZCK57201BA | 11 090 грн. |
ZANUSSI ZCK57201BA | 10 562 грн. |
Плита комбинированная Zanussi ZCK57201BA | 10 864 грн. |
ZANUSSI ZCK57201BA | 10 509 грн. |
ще 17 пропозицій
Модификації Zanussi ZCK57201BA
Ціни на Zanussi ZCK57201BA |
---|---|---|---|---|
Zanussi ZCK57201WA білий | від 10 475 грн. | 21 пропозиція | ||
Zanussi ZCK57201XA нержавіюча сталь | від 10 964 грн. | 22 пропозиції | ||
Zanussi ZCK57201BA чорний | від 10 456 грн. | 22 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →