Пневматична гвинтівка ZBROIA Kozak 550/290
Фото 5 |
ZBROIA Kozak 550/290 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог ZBROIA 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі ZBROIA.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити ZBROIA Kozak 550/290
ZBROIA PCP КОЗАК FC-2 550/290 черная | 31 200 грн. |
Пневматическая винтовка PCP Козак FC 2 Black 35 ДЖ 550/290 Коричневый | 29 000 грн. |
Пневматическая винтовка PCP Козак FC 2 Black 35 ДЖ 550/290 Черный | 29 000 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →