Ваги Zelmer ZBS1012
Фото 8 |
Zelmer ZBS1012 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Zelmer 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Zelmer.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Zelmer ZBS1012
Усі ціни 7 →Весы напольные электронные Zelmer ZBS1012 | 689 грн. |
Zelmer ZBS1012 Body Analizer ZBS1012BodyAnalizer | 799 грн. |
Ваги підлогові Zelmer ZBS1012 | 629 грн. |
Вес ZELMER ZBS1012 Body analizer | 605 грн. |
Ваги для підлоги Zelmer ZBS1012 Body analizer | 735 грн. |
Ваги для підлоги діагностичні 180 кг ZELMER ZBS1012 Body analizer | 719 грн. |
Веси напольні Zelmer ZBS1012 Body Analyzer | 749 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →