Слайсер Zelmotor 294.5
Відео 1Фото 14 |
Zelmotor 294.5 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Zelmotor 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Zelmotor.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Zelmotor 294.5
Скиборізка Zelmotor 294.5 | 2 323 грн. |
Ломтерезка Zelmotor 294.5 White | 2 430 грн. |
Ломтерізка Zelmotor 294.5 White | 2 886 грн. |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →