Масажна накидка Zenet ZET-842
Фото 5 |
Zenet ZET-842 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Zenet 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Zenet.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Zenet ZET-842
Усі ціни 6 →Масажер Peleryna masująca Zenet Zet-842 na plecy i szyję | 8 446 грн. |
Массажная накидка ZENET ZET-842 | 8 580 грн. |
Массажна накидка Zenet для спини та шиї Zenet ZET 842 | 8 580 грн. |
Масажна накидка ZENET ZET-842 | 9 438 грн. |
Масажна накидка ZENET ZET-842 | 8 999 грн. |
Масажна накидка Zenet для спини та шиї Zenet ZET 842 | 9 795 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →