Каталог   /   Мала побутова техніка   /   Кухня   /   Мультипечі та аерогрилі   /   Zepline

Мультипіч Zepline ZP-126

Фото - Мультипіч Zepline ZP-126
Zepline ZP-126
Колір
Тип
аерогриль-мультипіч
Потужність
3500 Вт
Кількість програм
6
Програми
фрі
курка
м’ясо
риба
піца
горіхи
t приготування
45 – 200 °С
Об'єм
10 л
Функції та можливості
підтримання температури
оглядове вікно
антипригарне покриття
Керування
сенсорне
Матеріал корпуса
пластик з металом
Дата додавання на E-Katalog
липень 2025
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Zepline 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Zepline.
Мультипіч чи духовка: що краще?Розповідаємо, чим мультипіч відрізняється від духовки з конвекцією, чи може вона її замінити та що з них краще

Купити Zepline ZP-126

Усі ціни 6 →

Аерофритюрниця безмасляна Zepline ZP-126 на 10л електрична з сенсорним керуванням 3500Вт

Маркетплейс: MAUDAU  Gou З нами 2 роки
(Київ)
Поскаржитись
3 787 грн.

Аерофритниця безмасляна Zepline ZP-126 на 10л електричний аерогриль з сенсорним керуванням 3500Вт

Маркетплейс: Rozetka.ua  YOT З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
4 114 грн.

Аерофритюрниця на 10 літрів Zepline ZP-126 3500Вт

Маркетплейс: Rozetka.ua  Sweet Napoli З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
3 499 грн.

Мультипіч Фритюрниця на 10 літрів Zepline ZP-126 з потужністю 3500Вт

Маркетплейс: Rozetka.ua  Людокшоп З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
3 595 грн.

Аерофрітюрниця сенсорна Zepline ZP-126 безмасляна мультипіч 3500W на 10л

Маркетплейс: Rozetka.ua  Berry З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
3 765 грн.

Аерофритюрниця Zepline ZP-126 на 10л 3000w без зайвих холестерину

Маркетплейс: Rozetka.ua  El-Hot З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
3 699 грн.

Динаміка цін на Zepline ZP-126