Водонагрівач Zerix ELW06 (ZX0452)
Zerix ELW06 |
|
На дисплеї відображається поточна температура води.
Мокрий чи сухий ТЕН у бойлері – що краще?Вивчаємо конструктивні особливості, плюси та мінуси «мокрого» та «сухого» ТЕНу в бойлерах
Часті питання про бойлери: докладний FAQВідповідаємо на найпоширеніші питання щодо встановлення та експлуатації бойлерів.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Zerix 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Zerix.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Zerix ELW06
Усі ціни 15 →Водонагрівач електричний проточний ZERIX ELW06-F 3кВт ZX4772 | 977 грн. |
Zerix Проточный водонагреватель ZERIX ELW06 (ZX0452) | 901 грн. |
Проточний водонагрівач ZERIX ELW06 (ZX0452) | 901 грн. |
Проточний водонагрівач ZERIX ELW06-F (ZX4772) | 977 грн. |
Проточний водонагрівач Zerix ELW-06 3 кВт | 1 149 грн. |
ще 10 пропозицій
Додаткові функції і можливості водонагрівача Zerix ELW06:
- довжина кабелю 1.2 м
- діаметр підключення 3/4"
РекомендуємоПорівняти в таблиці →