Гідроакумулятор Zilmet Hy-Pro 2 (11H0000200)
Zilmet Hy-Pro 2 |
|
Hy-Pro – це лінійка розширювальних баків і гідроакумуляторів зі змінною мембраною. Використовується комбінований фланець із сталі і поліпропілену. Попереднє тиск у баках об'ємом від 2 до 8 л – 1.5 бар, об'ємом від 8 до 24 л, 3 бар.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Zilmet 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Zilmet.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Zilmet Hy-Pro 2
Розширювальний бак Zilmet HY-PRO 2 л 1/2 білий 11H0000200 | 1 665 грн. |
Бак розширювальний сірий HY-PRO 2 л Ø1/2" 10 bar -10/+99°C Zilmet S.p.A. ( | 1 665 грн. |
Zilmet Zilmet Hy-Pro 2 (11H0000200) 11H0000200 | 1 665 грн. |
Модификації Zilmet Hy-Pro 2
Ціни на Zilmet Hy-Pro 2 |
---|---|---|---|---|
Zilmet Hy-Pro 2 | від 1 665 грн. | 3 пропозиції | ||
Zilmet Hy-Pro 5 | від 1 377 грн. | 1 пропозиція | ||
Zilmet Hy-Pro 24 | від 950 грн. | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →