Гідроакумулятор Zilmet Ultra-Pro 8 V
Очікується у продажу 1 558 грн. Монтаж: вертикальний; Об'єм: 8; Діаметр з'єднання: 3/4"; Матеріал бака: вуглецева сталь; Матеріал фланця: нержавіюча сталь; Матеріал мембрани: Butyl (бутилова гума); Габарити: 355x199x199; |
Zilmet Ultra-Pro 8 V |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Zilmet 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Zilmet.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації Zilmet Ultra-Pro 8 V
Ціни на Zilmet Ultra-Pro 8 V |
---|---|---|---|---|
Zilmet Ultra-Pro 12 V | від 950 грн. | 1 пропозиція | ||
Zilmet Ultra-Pro 24 V | від 1 667 грн. | 5 пропозицій | ||
Zilmet Ultra-Pro 60 V | від 7 347 грн. | 4 пропозиції | ||
Zilmet Ultra-Pro 80 V | від 6 976 грн. | 16 пропозицій | ||
Zilmet Ultra-Pro 100 V | від 8 651 грн. | 14 пропозицій | ||
Zilmet Ultra-Pro 200 V | від 15 977 грн. | 16 пропозицій | ||
Zilmet Ultra-Pro 300 V | від 18 467 грн. | 11 пропозицій | ||
Zilmet Ultra-Pro 500 V | від 34 734 грн. | 12 пропозицій | ||
Zilmet Ultra-Pro 750 V | від 67 384 грн. | 9 пропозицій | ||
Zilmet Ultra-Pro 1000 V | від 86 969 грн. | 8 пропозицій | ||
Zilmet Ultra-Pro 2000 V | від 258 300 грн. | 2 пропозиції |