Каталог   /   Клімат, опалення та водопостачання   /   Водопостачання та насоси   /   Гідроакумулятори   /   Reflex

Гідроакумулятор Reflex N 12

Фото - Гідроакумулятор Reflex N 12
Відео 20
Reflex N 12
Тип
розширювальний бак
Монтаж
вертикальний
Об'єм
12 л
Максимальний робочий тиск
3 бар
Діаметр з'єднання
3/4"
Матеріал бака
вуглецева сталь
Дата додавання на E-Katalog
лютий 2015
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Reflex 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Reflex.

Купити Reflex N 12

Усі ціни 7 →

Reflex Reflex N 12, 4 бар, серый (8203301)

ВенконЗ нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
1 899 грн.

Розширювальний бак для опалення Reflex N 12 4 бар сірий 8203301

Розширювальний бак для опалення Reflex N 12 4 бар сірий ми пропонуємо вибрати та придбати від бренду Reflex у каталог інте... щернет магазину опалювальних товарів Теплорадість Наші співробітники нададуть для вас гарні компоненти зверніться до чату на сайті або наберіть (067) 478-51-55. Також, обери Розширювальні баки для сонячних систем від відомих виробників - У нас у магазині. Якщо залишилися важливі питання по товару Розширювальний бак для опалення Reflex N 12 4 бар сірий уточніть необхідну інформацію у нас. Електронний каталог Teploradist реалізує постачання в Рівне, Мелітополь, Кропивницький та в інші міста України.
Teploradost.com.uaЗ нами 8 років
(Київ)
Гарантія: 24 міс. від виробника
Поскаржитись

Розширювальний бак Reflex N 12, 4 bar 8203301

Макс. робоча температура (°C): 100; Країна виробник товару: Німеччина; Спосіб встановлення: Настінний; Максимальний тиск (бар... ще): 4; Об'єм (л): 12; Глибина (мм): 280; Ширина (мм): 280; Висота (мм): 325; Різьбове з'єднання (дюйми): 3/4; Тип: Мембранний розширювальний бак; Призначення: Для закритих систем опалення та охолодження; Додаткові характеристики: Покриття з епоксидної смоли, можливість роботи з антифризом (25–50%), мембрана не замінюється, сумісність зі сталевими трубами, сертифікація для питної води, робоча температура до 70°C; Тип мембрани: EPDM
Bom.com.uaЗ нами 1 рік
(Київ)
Поскаржитись
1 743 грн.

Розширювальний бак Reflex N 12 л 4 бар (12, 4, 317, 120 °C) 8203301

Бренд: Reflex ; Призначення: Для опалення ; Діаметр різьблення: 3/4"; Об'єм (л): 12 ; Виконання: Вертикальний ; Колір: Сі... щерий; Макс. Тиск: 4; Матеріал бака/покриття: Сталь; Діаметр (мм): 272; Встановлення: Настінний; Висота (мм): 317; Макс. Температура: 120 °C; Вага, кг): 2.75; Виробник: Німеччина
Modernsys.com.uaЗ нами 8 років
(Київ)
Гарантія: від виробника
Поскаржитись
1 897 грн.

Розширювальний бак для систем опалення Reflex N 12, 4 bar 8203301

Розширювальний бак Reflex N 12 (12 літрів, 4 бари) Reflex N 12 — це еталон німецької якості для невеликих систем опалення. Це... щей мембранний бак призначений для компенсації температурного розширення теплоносія, захищаючи ваш котел і труби від стрибків тиску. Головна перевага серії Reflex N — використання високоякісної сталі та довговічної незамінної мембрани, яка зберігає герметичність роками
Blagbaza.com.uaНовий магазин
(Харків)
Поскаржитись
1 700 грн.

Розширювальний бак вертикальний Reflex N 12 сірий 4 бар (8203301)

Маркетплейс: Rozetka.ua  IQSNAB З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
1 998 грн.

Розширювальний бак для опалення Reflex N 12 (сірий), чотири бар

Маркетплейс: Rozetka.ua  HydroVibe З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
2 110 грн.

Динаміка цін на Reflex N 12

Модификації Reflex N 12

Ціни на Reflex N 12
Reflex N 8 від 1 590 грн.6 пропозицій
Reflex N 12 від 1 700 грн.7 пропозицій
Reflex N 18 від 1 820 грн.7 пропозицій
Reflex N 25 від 2 290 грн.7 пропозицій
Reflex N 35 від 2 688 грн.10 пропозицій
Reflex N 200 від 11 360 грн.9 пропозицій
Reflex N 250 від 15 083 грн.8 пропозицій
Reflex N 300 від 18 457 грн.9 пропозицій
Reflex N 400 від 23 383 грн.7 пропозицій
Reflex N 500 від 28 636 грн.10 пропозицій
Reflex N 600 від 41 451 грн.8 пропозицій
Reflex N 800 від 54 208 грн.8 пропозицій
Reflex N 1000 від 66 497 грн.9 пропозицій
Відеоогляди