Каталог   /   Клімат, опалення та водопостачання   /   Водопостачання та насоси   /   Гідроакумулятори   /   Reflex

Гідроакумулятор Reflex NG 12

Фото - Гідроакумулятор Reflex NG 12
Відео 18
Reflex NG 12
Тип
розширювальний бак
Монтаж
вертикальний
Об'єм
12 л
Максимальний робочий тиск
6 бар
Діаметр з'єднання
3/4"
Матеріал бака
вуглецева сталь
Габарити
275x280x280 мм
Вага
2.3 кг
Офіційний сайт
reflex.org.ua
Дата додавання на E-Katalog
лютий 2015
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Reflex 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Reflex.

Купити Reflex NG 12

Розширювальний бак для опалення Reflex NG 12 6 бар білий 7240107

Розширювальний бак для опалення Reflex NG 12 6 бар білий ми рекомендуємо підібрати та придбати від бренду Reflex у інтернет каталозі опалення Теплорадість Наші співробітники оберуть Вам вигідні компоненти напишіть на email або наберіть за телефоном (050) 741-51-55. Також, знаходиш розширювальні баки для опалення від якісних виробників - у нашому ма... щегазині. Якщо залишилися питання по товару Розширювальний бак для опалення Reflex NG 12 6 бар білий можете уточнити необхідну інформацію у нас. Онлайн каталог Teploradost.com.ua привозить в Миколаїв, Ужгород, Миколаїв , а також у будь-які регіони України.
Teploradost.com.uaЗ нами 8 років
(Київ)
Гарантія: 24 міс. від виробника
Поскаржитись
1 874 грн.

Розширювальний бак Reflex NG, 12 л, 6 бар

Розширювальний бак Reflex 12 л, 6 бар Розширювальний бак Reflex NG 12, має об'єм 12 л. Застосовується в закритих опалювальних або охолоджувальних системах. Може використовуватися як в приватних будинках так і в промислових будівлях. Бак виготовлений із сталі високої якості з епоксидним покриттям, що робить його несприйнятливим до корозії, впливу на... щевколишнього середовища і високих
Teplokram.com.uaЗ нами 4 роки
(Івано-Франківськ)
Під замовлення
Поскаржитись
2 305 грн.

Reflex NG 12

Nasos-m.com.uaЗ нами 10 років
(Київ)
Поскаржитись
1 722 грн.

Розширювальний бак вертикальний Reflex NG 12 білий 6 бар (7240107)

Маркетплейс: Rozetka.ua  IQSNAB З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
1 998 грн.

Динаміка цін на Reflex NG 12

Модификації Reflex NG 12

Ціни на Reflex NG 12
Reflex NG 8 від 1 609 грн.4 пропозиції
Reflex NG 12 від 1 722 грн.4 пропозиції
Reflex NG 18 від 1 864 грн.5 пропозицій
Reflex NG 25 від 2 137 грн.4 пропозиції
Reflex NG 35 від 2 899 грн.6 пропозицій
Reflex NG 50 від 4 160 грн.5 пропозицій
Reflex NG 80 від 5 141 грн.2 пропозиції
Reflex NG 100 від 6 199 грн.3 пропозиції
Reflex NG 140 від 9 273 грн.3 пропозиції
Відеоогляди
Додаткові функції і можливості гідроакумулятора Reflex NG 12:
• Доступний варіант з максимальним робочим тиском 10 бар