Гідроакумулятор Zilmet Ultra-Pro 2000 V
Zilmet Ultra-Pro 2000 V |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Zilmet 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Zilmet.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації Zilmet Ultra-Pro 2000 V
Ціни на Zilmet Ultra-Pro 2000 V |
---|---|---|---|---|
Zilmet Ultra-Pro 12 V | від 950 грн. | 1 пропозиція | ||
Zilmet Ultra-Pro 24 V | від 5 633 грн. | 4 пропозиції | ||
Zilmet Ultra-Pro 60 V | від 7 295 грн. | 4 пропозиції | ||
Zilmet Ultra-Pro 80 V | від 6 901 грн. | 15 пропозицій | ||
Zilmet Ultra-Pro 100 V | від 8 651 грн. | 13 пропозицій | ||
Zilmet Ultra-Pro 200 V | від 15 977 грн. | 16 пропозицій | ||
Zilmet Ultra-Pro 300 V | від 17 544 грн. | 13 пропозицій | ||
Zilmet Ultra-Pro 500 V | від 32 997 грн. | 12 пропозицій | ||
Zilmet Ultra-Pro 750 V | від 64 015 грн. | 9 пропозицій | ||
Zilmet Ultra-Pro 1000 V | від 82 621 грн. | 8 пропозицій | ||
Zilmet Ultra-Pro 2000 V | від 258 300 грн. | 2 пропозиції |
Рекомендуємо